Opublikowano Dodaj komentarz

Aktualizacja systemu Windows 11 22H2: wszystko, co musisz wiedzieć

System Windows 11 został po raz pierwszy wydany w październiku 2021 r., ale od tego czasu Microsoft stale dodaje i zmienia swój system operacyjny.

Firma zaczęła dodawać nowe funkcje w ciągu kilku tygodni, zanim wiele nowych funkcji zostało dodanych w aktualizacji z lutego 2022 r.
Ale system Windows 11 oficjalnie otrzymuje tylko jedną dużą aktualizację rocznie, co znajduje odzwierciedlenie w oficjalnej nazwie jego najnowszej aktualizacji funkcji.

Kiedy została wydana aktualizacja systemu Windows 11 22H2?

Po wielu spekulacjach i tygodniach testów za pośrednictwem programu Windows Insider, firma Microsoft oficjalnie wydała aktualizację 2022 20 września 2022 r.
Stopniowe wdrażanie na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 11 jest już zakończone, więc prawie każdy będzie mógł zaktualizować do wersji 22H2.

Jak uzyskać teraz aktualizację systemu Windows 11 22H2

Aktualizacja 2022 jest oficjalnie dostępna, co oznacza, że ​​niektóre urządzenia z systemem Windows 11 będą mogły ją teraz zainstalować. Aby to sprawdzić, po prostu przejdź do Ustawienia> Windows Update i kliknij „Sprawdź aktualizacje”, tak jak zwykle. Może być konieczne zainstalowanie istniejących aktualizacji, zanim się pojawi.

Dodaj komentarz