darmowy VPN

Darmowy VPN SD-WAN

Wdrożenie darmowy VPN to nic innego, jak ustawienie specjalnego, bezpiecznego połączenia w sieci internetowej. Ten tunel pomaga chronić twoje dane i sprawia, że ​​możesz korzystać z internetu w bardziej prywatny sposób.

Tradycyjne sieci VPN lub WAN oparte są na sprzęcie typu router i ręcznej konfiguracji na urządzeniu, nie zawsze to rozwiązanie działa z oczekiwaniami. Zauważyliśmy, że często występują zerwania połączenia. Dlatego uruchomimy darmowy VPN SD-WAN w Twojej firmie który jest bardziej elastyczny od tradycyjnego VPN i automatyzuje pracę poprzez centralne zarządzanie za pomocą oprogramowania.

Wdrożenie darmowy VPN

Jakie są korzyści z wdrożenia darmowy VPN SD-WAN?

1

Bezpieczeństwo

VPN SD-WAN zawiera funkcje zabezpieczeń, takie jak 256-bitowym szyfrowaniem typu end-to-end

2

Bezpieczny dostęp do pracy zdalnej

Dla osób pracujących z domu tworzymy bezpieczne połączenie z firmową siecią, tak jakbyś był w biurze.

3

Bezpieczne przesyłanie danych

Kiedy wysyłasz czy odbierasz informacje przez internet, VPN SD-WAN zabezpiecza je przed złapaniem ich po drodze. To jak wysyłanie ważnych informacji w zamkniętej paczce.

4

Pomaga w unikaniu ograniczeń internetowych

Czasem w niektórych miejscach lub krajach pewne strony są zablokowane. VPN SD-WAN pozwala ci na obejście tych ograniczeń, dając swobodny dostęp do internetu.

VPN SD-WAN w Twojej firmie pozwoli korzystać z internetu w bardziej bezpieczny i prywatny sposób, dając jednocześnie pewne dodatkowe możliwości, takie jak dostęp do zasobów z różnych miejsc. Jest to szczególnie ważne w kontekście rosnącej liczby pracowników zdalnych i potrzeby zapewnienia stabilnych połączeń między różnymi punktami dostępowymi do sieci.


Dlaczego warto wdrożyć darmowy VPN?

Wdrażając usługę VPN w firmie, chronisz prywatność swoich danych oraz zabezpieczasz je przed niepożądanym dostępem. To nic innego jak taka aplikacja, która zapewnia bezpieczne połączenie między twoim urządzeniem a serwerem, działającym jak tarcza ochronna. Dzięki niej pracownicy mogą korzystać z publicznych sieci Wi-Fi lub pracować z dowolnego miejsca, zachowując pełne bezpieczeństwo i prywatność. Co ważne, nie musisz się martwić o koszty, ponieważ narzędzie jest bezpłatne a połączenie VPN umożliwia dodanie 25 urządzeń, które oferują szyfrowane funkcje ochronne.

Aplikacja VPN tworzy tajne połączenie, które zakłada zaszyfrowany tunel, przez który przesyłane są dane. To sprawia, że ​​są one niemożliwe do przechwycenia przez osoby trzecie. Dzięki temu, jeśli pracownik pracuje zdalnie, jego połączenie z firmowym serwerem pozostaje bezpieczne i prywatne. Dodatkowo, VPN umożliwia firmie kontrolowanie dostępu do sieci, co zapewnia lepsze zarządzanie uprawnieniami pracowników do różnych zasobów. To wszystko przyczynia się do wzmocnienia bezpieczeństwa informacji oraz poprawy efektywności pracy zespołu.


Chcesz wdrożyć darmowy VPN?

Pomożemy Ci w uruchomieniu narzędzia do komunikacji zdalnej, ustawiając bezpieczne połączenie sieciowe.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na kontakt
kontakt rovens