Obsługa informatyczna

Obsługa informatyczna firm B2B

Jeżeli prowadzisz firmę i masz problemy z siecią komputerową lub sprzętem. Twój obecny informatyk nie sprawdza się na tyle dobrze aby nadążyć za trendami. Chcesz zadbać odpowiednio o bezpieczeństwo IT, to obsługa informatyczna doskonale sprawdzi się w Twojej firmie. Czas najwyższy pomyśleć o naszej obsłudze informatycznej dla firm!

Co nas wyróżnia?

1

Nie generujemy kosztów dojazdu, które są dla Twojej firmy zbędne. 99% zadań wykonujemy zdalnie.

2

Zadbamy o bezpieczeństwo wdrażając zabezpieczenia na komputerach, stronach internetowych oraz sieci.

3

Wdrażamy tylko takie narzędzia, które są niezbędne i wartościowe z punktu widzenia Twojego biznesu. Minimalizując koszty IT.

4

Szybka reakcja do 15 min na problemy, awarie związane z oprogramowaniem czy też inne nagłe incydenty.

5

Posiadasz sklep internetowy, stronę internetową na Magento lub WooCommerce i chcesz zautomatyzować procesy. Zapewniamy programistę który dostępny jest dla Twojej firmy.

Dlaczego dobra obsługa informatyczna jest potrzebna?

Zastanawiasz się nad zatrudnieniem informatyka, ponieważ czujesz, że Twoja firma nie jest dobrze poukładana w IT?
Bez dobrze wykonanego planu i wdrożeniu narzędzi, które będą na bieżąco kontrolować komputery, serwery i sieć może się okazać to bardzo trudne. Mało tego, jeden informatyk, który specjalizuje się w jednej dziedzinie nie zapewni maksymalnego bezpieczeństwa Twojej firmy. Dodatkowo wiele prac z systemem ERP, sklepem internetowym można zautomatyzować a do takich zadań niezbędny jest programista.

Korzystając z obsługi informatycznej, masz dostęp do wielu specjalistów a dobrze wykonana usługa spełni swoje zadanie wyłącznie wtedy, gdy między programistą, administratorem i project manager-em jest komunikacja. Niedopasowane elementy w IT lub częściowe łatanie mogą tylko pogorszyć funkcjonowanie organizacji.

Ile kosztuje kompleksowy outsourcing IT?

Prowadzone przez nas usługi it nie są ani drogie, ani tanie — są przede wszystkim dobre. Trudno mówić o jednej cenie, gdy w skład wchodzi branża, w jakiej operujesz. Infrastruktura, oprogramowanie i systemy informatyczne, jakie posiadasz. W tej sytuacji koszt będzie różny, ale możemy zagwarantować, że świadczona opieka informatyczna przyniesie, zamierzone efekty a Twoje przedsiębiorstwo będzie działać bez przerwania pracy.

Zbuduj z nami swoje IT

Chcesz mieć na swoim pokładzie profesjonalny zespół specjalistów? Napisz do nas!

  Co mówią o nas nasi klienci?

  Na firmę Rovens trafiłam przypadkiem, i bardzo się ciesze. Współpracujemy już od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiodłam. Usługi, które świadczą są na wysokim poziomie, wiedze jaka dysponują przekłada się na faktyczne rozwiązywanie problemów z , którymi inne firmy sobie nie radziły. Obsługa jest bardzo szybka i dopasowana do potrzeb nawet malej firmy co bardzo cenie. Po prostu PROFESJONALIŚCI!

  Ewelina

  Z usług Rovens korzystam regularnie. Profesjonalizm, zaangażowanie i wsparcie techniczne, jakie otrzymujemy od tej firmy, są nieocenione. Jeśli szukasz partnera, który zrozumie Twoje potrzeby i sprosta nawet najtrudniejszym wyzwaniom IT, to właśnie ta firma!

  Łukasz

  Usługa na najwyższym poziomie, polecam.

  Osiedle Akacje

  Miło, szybko i profesjonalne. Warto współpracować z takimi osobami. Polecam 🙂

  Jan