Zlecenia IT

Zlecenia IT. Najlepsi programiści 2024

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Twoja firma używa różnych programów do różnych rzeczy — do obsługi klientów, zarządzania finansami, monitorowania stanów itp. Każde z tych narzędzi działa sobie w swoim własnym “świecie”. Zamiast szukać freelancera możesz wykonać zlecenia IT nam. Integracja różnych systemów pozwalają programom na swobodne rozmawianie ze sobą i dzielenie się informacjami co ułatwi pracę Twojej firmie.

Zlecenia IT

Jakie są korzyści ze zlecenia IT i integracji systemów?

1

Nie trzeba powtarzać tych samych informacji

Kiedy jedno miejsce dostaje informację, reszta z automatu też ją dostaje. To oznacza mniej błędów i oszczędność czasu.

2

Można lepiej zrozumieć sytuację

Wszystkie dane są w jednym miejscu, co ułatwia podejmowanie szybszych i lepszych decyzji.

3

Praca idzie szybciej i sprawniej

Mniej kłopotów, mniej ręcznej roboty. Automatyzacja pomaga w wykonywaniu zadań szybko i dokładnie.

4

Firma jest bardziej elastyczna

Kiedy coś się zmienia, integracja pomaga firmie łatwiej dostosować się do nowych rzeczy.

5

Klienci są bardziej zadowoleni

Dzięki temu, że wszystko działa lepiej wewnątrz firmy, obsługa klienta też staje się bardziej efektywna. Klienci dostają to, czego chcą, szybciej i bez kłopotów.

6

To kosztuje mniej

Mniej błędów i mniej czasu spędzonego na zbędnych rzeczach oznacza mniej wydatków.


Jak integrujemy systemy?

Większość przypadków, z którymi mierzymy się dzisiaj to systemy ERP i aplikacje online połączone z API, które mają wysyłać dane lub odbierać dane z innych aplikacji. Dlatego w pierwszej kolejności przeprowadzamy analizę koncepcji oraz sprawdzamy możliwości takiej integracji lub modyfikacji. Wiedząc, jak ma wyglądać komunikacja, planujemy czas wdrożenia i wszystkich opcji przesyłania danych między systemami. 

W rezultacie przedstawiamy koncepcję rozwiązania, która spełni swoją rolę w Twojej firmie.

Dlaczego warto zlecić usługę it nam?

Doskonale zdajemy, sobie sprawę jak ciężko jest poszukiwać programistę, który wie, jak programować i dotrzymuje terminu realizacji. Pracujemy w branży IT już wiele lat, znamy problemy, z jakimi borykają się klienci i wiemy, jak im zaradzić. Dzisiejsze aplikacje wymagają znacznie większego zakresu wiedzy ze względu na to, iż łączą się z serwerem, współpracują z innymi aplikacjami. Języki programowania występują od php do node.js. Bazy danych od sql do nosql. Dlatego nasza współpraca i zakres zlecenia zawsze jest inny. Możemy przytoczyć aktualne zlecenia programistyczne, które opiewają na modyfikacjach silnika wordpress, sklepów internetowych Magento, WooCommerce oraz skomplikowanych modyfikacji systemów ERP, od raportowania po integracje za pomocą API.


Chcesz zintegrować system z inną aplikacją?

Pomożemy Ci w stworzeniu integracji. Zamów teraz bezpłatną konsultację, a na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na kontakt
kontakt rovens

Co mówią o nas nasi klienci?

Na firmę Rovens trafiłam przypadkiem, i bardzo się ciesze. Współpracujemy już od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiodłam. Usługi, które świadczą są na wysokim poziomie, wiedze jaka dysponują przekłada się na faktyczne rozwiązywanie problemów z , którymi inne firmy sobie nie radziły. Obsługa jest bardzo szybka i dopasowana do potrzeb nawet malej firmy co bardzo cenie. Po prostu PROFESJONALIŚCI!

Ewelina

Z usług Rovens korzystam regularnie. Profesjonalizm, zaangażowanie i wsparcie techniczne, jakie otrzymujemy od tej firmy, są nieocenione. Jeśli szukasz partnera, który zrozumie Twoje potrzeby i sprosta nawet najtrudniejszym wyzwaniom IT, to właśnie ta firma!

Łukasz

Usługa na najwyższym poziomie, polecam.

Osiedle Akacje

Miło, szybko i profesjonalne. Warto współpracować z takimi osobami. Polecam 🙂

Jan