O nas

Tworzymy oprogramowanie wykorzystując najnowsze rozwiązania informatyczne

Prostota i szybkość działania jest naszym atutem

Firma Rovens powstała w 2015 roku, od 8 lat wspieramy mikro i małe przedsiębiorstwa w rozwój i transformację cyfrową. Wspieramy firmy w obsłudze informatycznej z dziedziny administracji serwerami, utrzymania sieci, automatyzacji procesów. Współpracujemy z takimi firmami jak Microsoft, Synology, QNAP, Eset oraz Sprint Data Center świadczących usługi hostingu. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Asseco Business Solutions w utrzymaniu i wdrożeniu oprogramowania WAPRO ERP.

Rozwój naszej działalności i rosnące potrzeby firm stały się motorem napędowym do uruchomienia projektu Rovens Software Solutions, gdzie tworzymy oprogramowanie własne oraz bazujące w ramach partnerstwa z firmami zewnętrznymi. Asseco WAPRO ERP to oprogramowanie w którym realizujemy indywidualne dodatki oraz rozwiązania. Woocommerce, WordPress, Magento to platformy bazowe które szyjemy na miarę pod strony internetowe oraz e-commerce. Dla bardziej wymagających klientów tworzymy integratory, systemy API i rozwiązania usprawniające prace w firmie.

Nie jesteśmy korporacją. Na bieżąco usprawniamy wszystkie systemy a kontakt jest bezpośrednio z programistą lub administratorem. Jesteś zainteresowany współpracą?

Zespół

Firma to ludzie, każdy z nas jest wyjątkowy, dlatego jesteśmy dumni że wśród nas jest skromna ale bardzo utalentowana grupa ludzi. To właśnie my zapewniamy wsparcie dla naszych Klientów telefonicznie lub mailowo. Rozwiązania które są przez nas wdrażane nie są zlecane firmom zewnętrznym co za tym idzie dbamy na bieżąco o oprogramowanie lub usługi świadczone po naszej stronie. 🤝👍

Daniel

Właściciel – Administrator/Programista

Marcin

Full-stack Developer

Łukasz

Technologie Microsoft/Administrator

Paweł

Grafik/Programista