Poznaj nas

Wspieramy firmy w obsłudze informatycznej, dostarczając innowacyjną technologię.

Czym się zajmujemy?

Od 2015 roku wspieramy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa w rozwój i transformację cyfrową. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze informatycznej z dziedziny administracji serwerami, utrzymania sieci, automatyzacji procesów.

Przez ten czas zbudowaliśmy nasze usługi w taki sposób aby szybko i sprawnie rozwiązać wszystkie problemy informatyczne, a jednocześnie zadbać
o bezpieczeństwo danych przed cyberatakiem.

Łącząc ze sobą usługi bezpieczeństwa, utrzymania i wdrożenia narzędzi informatycznych, potrafimy doprowadzić do stanu szybkiej wydajności organizacji co doprowadza do lepszych wyników oraz zysków.

Jak działamy?

W pierwszej kolejności chcemy poznać jaka jest Twoja firma i z jakimi problemami boryka się na dzień dzisiejszy. Zaczynamy od bezpłatnej rozmowy. Kolejny etap to wspólne ustalenie obszarów w jakich będziemy pracować oraz jakie rozwiązania będziemy wdrażać. Ostatnim etapem jest rozpisanie zadań do wykonania aby ostatecznie doprowadzić do wyznaczonego celu.

Nasz zespół

Firma to ludzie, każdy z nas jest wyjątkowy, dlatego jesteśmy dumni że wśród nas jest skromna ale bardzo utalentowana grupa ludzi. To właśnie my zapewniamy wsparcie dla naszych Klientów telefonicznie lub mailowo. Rozwiązania które są przez nas wdrażane nie są zlecane firmom zewnętrznym co za tym idzie dbamy na bieżąco o oprogramowanie lub usługi świadczone po naszej stronie. 🤝👍

Daniel

CEO

Marcin

Full-stack Developer

Łukasz

Technologie Microsoft/Administrator

Paweł

Grafik/Programista

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zadać dowolne pytanie? Zamów teraz bezpłatną konsultację, a na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na kontakt
kontakt rovens