Pomoc zdalna

TeamViewer to bezpłatna* zdalna konserwacja i zdalne współdzielenie pulpitu przez internet. 

Za pomocą programu TeamViewer możesz w przeciągu niewielu sekund nawiązać połączenie internetowe z dowolnym komputerem osobistym lub serwerem i zdalnie nim sterować tak, jakbyś tuż przed nim siedział. Sam się przekonaj, dlaczego ponad 100.000.000 użytkowników na całym świecie zaufało programowi TeamViewer.

    Zdalne wsparcie techniczne:

Program ten pozwala na zdalne kontrolowanie dowolnego komputera w sposób nie różniący się od fizycznej przy nim obecności – nawet poprzez zapory ogniowe. Twój partner musi tylko zainicjować niewielką aplikację, która nie wymaga ani instalacji ani praw administracyjnych.

    Spotkania i prezentacje:

Praca zespołowa, prezentacje i rozmowy służące sprzedaży – zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów. TeamViewer umożliwia Ci współdzielenie pulpitu przez internet z innymi osobami, nawet przez zapory ogniowe – idealne rozwiązanie dla współpracy online.

    Biuro na odległość czyli zdalny dostęp:

Miej zdalny dostęp do wszystkich swoich komputerów i serwerów – o każdej porze. Czy chcesz mieć dostęp do swoich komputerów gdy jesteś w drodze? Czy potrzebujesz mieć dostęp do nieobsługiwanych serwerów klienta? Nie ma problemu – z TeamViewer wszystkie instalacje hostów są darmowe.

    Bezpieczeństwo:

TeamViewer to bezpieczne rozwiązanie do zdalnej konserwacji Twoje połączenia realizowane są poprzez w pełni zabezpieczone kanały danych z wymianą kluczy przy użyciu 1024-bitowego algorytmu RSA oraz 256-bitowego szyfrowania sesyjnego AES.

    Optymalna wydajność:

TeamViewer optymalizuje jakość obrazu i prędkość w zależności od połączenia sieciowego. Tym samym uzyskuje się optymalną wydajność od połączenia LAN po połączenie modemowe.

Świadczymy usługi Pomocy Zdalnej przy pośrednictwie programu TeamViewer. Pozwala ona rozwiązać niektóre problemy bez wychodzenia z domu.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami – tel.: +48 (22) 350 75 30