platforma B2B zintegrowana z ERP

Platforma B2B. Wdrożenie

Platforma B2B wdrożenie dla Twojej firmy. Pracując z naszymi klientami zauważaliśmy, że firmy handlowe, produkcyjne wysyłają ręcznie oferty lub ceny produktów na adresy e-mail swoich kontrahentów B2B. Nie stosują cross-sellingu i up-sellingu co w ostateczności doprowadza do nadwyżki magazynowej i problemów z pozbyciem się towarów.

Platforma B2B

Jak wdrożyć platformę B2B?

Platformy B2B umożliwiają sprzedaż swoich produktów i usług innym firmom, tworząc wirtualne miejsce, w którym handel może odbywać się szybko i efektywnie. Platforma B2B pozwala na zwiększenie sprzedaży, poprawę obsługi klienta czy rozwój relacji z partnerami biznesowymi odciążając pracę handlowców. Szczególną uwagę zwracamy na integracji z systemem ERP lub CRM. Modułów i wtyczek, dzięki którymi zautomatyzujemy integracje z marketplace-ami, kurierami, płatnościami. Platforma B2B bazuje, na darmowym oprogramowaniu co skutkuje, że nie idziemy w ogromne nakłady finansowe w dedykowane rozwiązania pisane przez firmy zewnętrzne lub narzędzi, które sprzedają producenci oprogramowania ERP.


Dlaczego warto wdrożyć platformę B2B?

Wdrożenie platformy B2B może okazać się kluczowym krokiem dla sukcesu twojego przedsiębiorstwa. Ale po co właściwie warto się na to zdecydować?

Dzięki platformie B2B procesy biznesowe mogą stać się bardziej płynne i efektywne. Automatyzacja zamówień, zarządzanie stanami magazynowymi i inne funkcje ułatwiają przepływ informacji i towarów między firmami, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy.

Korzystając z platformy B2B, Twoja firma może dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Dzięki platformie B2B możesz łatwiej utrzymywać kontakt z klientami, co może przekładać się na budowanie silniejszych relacji biznesowych.

Analizując dane zebrane na platformie B2B, możesz lepiej zrozumieć potrzeby i preferencje swoich klientów.


Zobacz, jakie korzyści są z wdrożenia platformy B2B?

1

Rejestracja na stronie

Przygotowaliśmy dedykowaną stronę internetową poświęconą platformie B2B zintegrowanej z ERP. Znajdziesz na niej cennik oraz wersję demo.

2

Darmowa platforma B2B

Na START platforma B2B jest darmowa. Rozliczenie odbywa się po przekroczeniu 10 zamówień.

3

Utrzymanie strony i serwera

Administrujemy całą infrastrukturą. Nie musisz się martwić o serwer, jego aktualizacje i utrzymanie.

4

Wsparcie programisty

W zależności od wybranego pakietu dla Twojej platformy B2B dostępny jest programista, aby pomóc w konfiguracji czy mniej oczywistych zmianach.

5

Redukcja wydatków

Platforma B2B bazuje na darmowym silniku a ilość darmowych modułów i wtyczek przekracza 60 000. Platformę można dostosować pod każdą branżę bez zbędnych nakładów finansowych.


Pomożemy wdrożyć Ci platformę B2B

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat darmowej platformy B2B? Potrzebujesz wsparcie w jej uruchomieniu? Napisz do nas, oddzwonimy.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na kontakt
kontakt rovens

Co mówią o nas nasi klienci?

Na firmę Rovens trafiłam przypadkiem, i bardzo się ciesze. Współpracujemy już od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiodłam. Usługi, które świadczą są na wysokim poziomie, wiedze jaka dysponują przekłada się na faktyczne rozwiązywanie problemów z , którymi inne firmy sobie nie radziły. Obsługa jest bardzo szybka i dopasowana do potrzeb nawet malej firmy co bardzo cenie. Po prostu PROFESJONALIŚCI!

Ewelina

Z usług Rovens korzystam regularnie. Profesjonalizm, zaangażowanie i wsparcie techniczne, jakie otrzymujemy od tej firmy, są nieocenione. Jeśli szukasz partnera, który zrozumie Twoje potrzeby i sprosta nawet najtrudniejszym wyzwaniom IT, to właśnie ta firma!

Łukasz

Usługa na najwyższym poziomie, polecam.

Osiedle Akacje

Miło, szybko i profesjonalne. Warto współpracować z takimi osobami. Polecam 🙂

Jan