Kim jesteśmy

Dlaczego warto nam zaufać!


Od początku istnienia naszej działalności współpracujemy z takimi firmami jak Microsoft, ESET Antywirus oraz Sprint Data Center świadczących usługi hostingu. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Asseco Business Solutions w utrzymaniu i wdrożeniu oprogramowania handlowo magazynowego WAPRO ERP.
Wszystkie nasze produkty pochodzą zarówno z Polskich jak i zagranicznych dystrybucji dając gwarancję oferowanych usług.

Co oferujemy?


🚚 Szybka realizacja zamówienia

Produkty w naszym sklepie internetowym realizujemy maksymalnie do 12h. W zależności od zakupionego produktu ten czas jest o wiele krótszy, licencje elektroniczne realizujemy praktycznie od ręki.

👷‍♂️ Obsługa posprzedażowa

Zapewniamy pomoc nie tylko w doborze produktów ale też chętnie udzielamy pomocy po jej zakupie. Specjalizując się w dziedzinie informatycznej pomagamy i wspieramy w konfiguracji. Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji.

💳 Dogodne płatności

W naszym sklepie internetowym jeżeli nie chcesz nie musisz płacić od ręki za zakupione produkty. Oferujemy płatność TWISTO – kup teraz zapłać za 30 dni. Jest to opcja do wyboru, zawsze możesz wybrać BLIK, karta lub płatność przelewem.

🏢 Większe ilości dla firmy lub instytucji

Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty dla firm, szkół, administracji oraz urzędów. Do każdego zamówienia wystawiamy Fakturę VAT.

Jesteśmy dostępni dla Ciebie


Firma to ludzie, każdy z nas jest wyjątkowy, dlatego jesteśmy dumni że wśród nas jest skromna ale bardzo utalentowana grupa ludzi. To właśnie my zapewniamy wsparcie dla naszych Klientów telefonicznie lub mailowo. Nie tylko sprzedajemy produkty w sklepie internetowym ale współpracujemy z firmami w obsłudze informatycznej lub tworzeniu własnego dedykowanego oprogramowania. 🤝👍

Daniel

CEO

Marcin

Full-stack Developer

Łukasz

Technologie Microsoft/Administrator

Paweł

Grafik/Programista