Główne obszary naszych usług to: 

Drukarka i skaner w Firmie – instalacja, konfiguracja i pomoc techniczna


Urządzenia dostępne są w każdej firmie. Nie wyobrażamy sobie pracy bez drukarki. Drukowania dokumentów, faktur, testów czy artykułów. Każda firma posiada drukarkę wielofunkcyjną – najczęściej są to wyspecjalizowane urządzenia laserowe wraz ze skanerem oraz podajnikiem dokumentów.


Urządzenia pracują w trybie sieciowym z możliwością skanowania do folderu sieciowego lub wysyłanie skanowanego dokumentu na e-mail. Każdy z nas miał dość tego urządzenia szczególnie gdy nie wydrukowały się dokumenty, e-mail nie doszedł, skaner nie zadziałał. Zdarzają się sytuację że drogie urządzenia drukujące nie są w pełni wykorzystywane tzn. nie wykorzystujemy potencjału urządzenia.


Problemy pojawiają się gdy mamy podłączyć drukarkę do nowego komputera, zainstalować odpowiedni sterownik, skonfigurować urządzenie.


Firmy od których kupujemy urządzenie najczęściej podłączają drukarkę w trybie wydruku lub w ogóle tego nie robią i na tym ich rola się kończy. Wsparcie techniczne pojawia się tylko i wyłącznie przy wymianie uszkodzonych elementów lub reklamacji urządzenia.


W takich lub innych sytuacjach warto pomyśleć o pomocy technicznej dla Twojej firmy aby szybko i sprawnie zadziałać w trakcie awarii lub instalacji urządzenia. Skontaktuj się z nami!
Współpracujemy

FORMULARZ KONTAKTOWY

Adres

Jugosławiańska 17B
03-984 Warszawa

Dane kontaktowe

Email: [email protected] 
Telefon: +48 (22) 350 75 30