Opublikowano Dodaj komentarz

Dlaczego warto przejść z oprogramowaniem do chmury

Z oprogramowania ERP korzysta coraz więcej małych i średnich przedsiębiorców. Wielu z nich ceni sobie komfort pracy, brak aktualizacji, wygodny i bezpieczny dostęp do danych a przede wszystkim zmniejszenia kosztów utrzymania IT.

Jak to wszystko jest możliwe ?

Hosting w chmurze – model chmurowy zyskuje coraz większą popularność. Po pierwsze infrastruktura sprzętowa i dostępowa, za którą odpowiedzialny jest dostawca – nie musisz się martwić o sprzęt czy infrastrukturę.

Po drugie – skalowalność. Kiedy skala biznesu wzrasta użytkownik nie musi się martwić o zasoby. Dostawca chmury zadba o to aby je zwiększyć.

Kolejną dobrą wiadomość to oprogramowanie systemowe i bazy danych aktualizacje czy konserwacje. Za wszystkie prace odpowiada dostawca chmury przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Bezpieczeństwo i stabilność działania to następny ważny punkt o którym trudno nie wspomnieć. Dostawca zadba o kopie bezpieczeństwa oraz o uprawnienia i dostępy.

Elastyczne zarządzanie ilością licencji w szczególności działalności sezonowej. Dzięki rozliczaniu abonamentowym można dopasować ilość dostępowych aplikacji bez przepłacania.

Ciągły dostęp do danych firmowych niezależnie czy jesteś w biurze czy w domu.

Hosting w chmurze pozwala większą niezależność i efektywne kontrolowanie biznesu. Wybór rozwiązań chmurowych to nie tylko bieżący rozwój ale także dobra perspektywa na przyszłość.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej ? Skontaktuj się z nami – tel.: +48 (22) 350 75 30

Dodaj komentarz