Wynajmij serwer dedykowany zamiast kupować

Wynajmujemy serwery dedykowane i profesjonalne wsparcie IT od ROVENS. Usługa pozwala klientom na ograniczenie inwestycji, kosztów związanych z utrzymaniem i rozbudową własnej infrastruktury oraz rezygnację z kosztownych umów serwisowych.

Serwery ATMAN – to liderem rynku data center z największym kampusem centrum danych w Polsce, co zapewnia stabilność współpracy
i praktycznie niczym nieograniczone możliwości rozwoju.

Przenieś biznes do Chmury!

Jednym z elementów oferty jest Atman Cloud będący typową usługą VPC (Virtual Private Cloud). Jej podstawowe komponenty to:

Klaster compute, czyli serwery odpowiadające w chmurze za moc obliczeniową (CPU i RAM), na których uruchamiane są maszyny wirtualne. Wykorzystujemy wyłącznie procesory Intel® Xeon® E5 o częstotliwości minimum 2 GHz.

Klaster storage, czyli serwery zapewniające przestrzeń dyskową. Tworzą one klaster maszyn dla storage’u obiektowego, zapewniając różne poziomy wydajności w zależności od wybranego poziomu tiera – dostępny jest storage bazujący na dyskach mechanicznych, jak i SSD klasy enterprise.

Łączność, czyli wydajna sieć wewnętrzna 100 Gb/s i łącze do Internetu 1 Gb/s. Na brzegu sieci działa w pełni zautomatyzowany system Atman AntyDDoS chroniący przed atakami wolumetrycznymi.

Wszystkie węzły zarówno obliczeniowe, jak i storage mają konfigurację wysokiej dostępności (High Availability). Dzięki temu Atman Cloud wykazuje odporność na pojedynczy punkt awarii i bardzo wysoką dostępność gwarantowaną umową SLA (99,97%).

Jak zbudowany jest ATMAN CLOUD?

Usługi IT od ROVENS

Usługa ROVENS IT polega na przeniesieniu odpowiedzialności za administrowanie i monitorowanie infrastruktury oraz działań skoncentrowanych na utrzymaniu systemów IT w sprawności. Jednocześnie jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o procesy migracyjne i bezpieczeństwo danych.

Co zyskujesz?

  1. Swobodędziałania – wyzbywasz się wszelkich wad i ograniczeń związanych z posiadaniem fizycznego sprzętu.
  2. Obniżenie całkowitych kosztów zarządzania infrastrukturą.
  3. Bezpieczeństwo danych
  4. Przejrzyste i proste zasady
  5. Wydajną i ciągle dostępną komunikację ze światem – 1 Gbps Internetu dla Twojego środowiska.

Chciałbyś zmienić serwer lub dopiero zaczynasz? Skontaktuj się z nami – tel.: +48 (22) 350 75 30 e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *