Wygraj w e-handlu kiedy będzie czwarta fala pandemii

W dzisiejszych czasach kiedy ciężko jest przewidzieć jak będzie wyglądał kolejny dzień to w przypadku sprzedaży w sklepach internetowych trend ciągle rośnie. Do tej formy handlu nie tylko przeszli najwięksi gracze ale coraz więcej przedstawicieli małych i średnich firm.

Pandemia koronawirusa pokazała nowie kierunku rozwoju w ostatnich latach rynek sprzedaży on-line wzrósł o 50 proc. Dlatego w tej sytuacji nawet najmniejszy sklep musi być w sieci.

Wielu z nas może zastanawiać się czy w ogóle mi się to opłaca czy warto wchodzić na ten rynek bo jest już tak zapchany że dla mnie nie ma miejsca. Takie pytania są równoznaczne z pytaniem czy zakładać jakąkolwiek firmę. Odpowiedź brzmi – jak najbardziej: TAK.

Narzędzi które wspomagają sprzedaż e-commerce jest bardzo dużo między innymi porównywarki cen jak Ceneo do portali dobrze znanych typu Allegro.

Mamy też rynki zagraniczne a wejście na nie ułatwi nam obecny już w Polsce Amazon.

W tym artykule skupimy się jednak na narzędziu które idealnie sprawdzi się dla Twojego biznesu. Jest to nowość w ofercie.

WAPRO Hybrid to nowoczesny system sprzedaży internetowej, łączący funkcje i możliwości systemów B2C i B2B ( czym różni się B2B od B2C? ). Pozwala na szybkie i sprawne uruchomienie sprzedaży Twoich produktów zarówno partnerom biznesowym jak i klientom detalicznym.

System zintegrowany jest z Wapro ERP, co pozwala na kompleksowe zarządzanie ofertą i wygodną obsługę obu kanałów dystrybucji, a mechanizmy automatyzacji przyspieszają realizację procesów i eliminują pomyłki.

Wapro Hybrid umożliwia proste rozszerzenie działalności na oba kanały dystrybucji – hurtowy i detaliczny, co pozwala dotrzeć do większej ilości klientów i zwielokrotnić zyski.

Zalety jakie daje nam nowa platforma WAPRO Hybrid

– Utrzymujesz jeden sklep.
– Utrzymujesz, aktualizujesz i zarządzasz bazą produktową w jednym miejscu.
– Obsługujesz sprzedaż z obu kanałów (B2B i B2C) w jednym panelu administracyjnym.
– Oszczędzasz czas i pieniądze pozycjonując i promując jeden sklep.
– Jesteś w stanie szybko wdrożyć sprzedaż dla drugiego kanału sprzedaży.

=> Szczegółowa lista funkcjonalności WAPRO Hybrid

Zachęcamy do zapoznania się pełną ofertą WAPRO Hybrid na stronie internetowej: rovens.pl/hybrid/

Oraz kontaktu mailowego [email protected] lub telefonicznego +48 (22) 350 75 30.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *