Mała księgowość – Prowadzisz? Zautomatyzuj operacje księgowe i obliczenia

Mała księgowość to dobry wybór dla małych i średnich firm. Mała księgowość to uproszczona księgowość stworzona dla mikroprzedsiębiorstw i średnich firm.

Zamiast ksiąg rachunkowych korzysta się z podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

Mała księgowość uproszcza księgowanie w firmie. Zamiast ksiąg rachunkowych prowadzimy Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów (KPiR).

W przypadku KPiR dalej obowiązuje składanie deklaracji VAT-7/VAT-7K oraz JPK VAT.

Wiele procesów w prowadzeniu działalności możemy zautomatyzować przez odpowiednio dobrane oprogramowanie.

WAPRO Fakir to nowoczesny program finansowo – księgowy dla małych i średnich firm.

Jakie korzyści daje nam oprogramowanie WAPRO Fakir ?

– Samodzielny program księgowy lub element systemu WAPRO ERP

Program Finanse i księgowość WAPRO Fakir stosowany jako element składowy systemu zarządzania firmą współpracuje z innymi aplikacjami WAPRO ERP.

Użytkowany niezależnie stanowi kompletny, samodzielny, w pełni funkcjonalny program finansowo – księgowy.

– Rozbudowane mechanizmy automatyzujące pracę

Program finansowo księgowy WAPRO Fakir zawiera wszystkie mechanizmy potrzebne do księgowania bieżącej działalności więc zaraz po zainstalowaniu jest gotowy do pracy. Pozwala na rozbudowę istniejących i tworzenie własnych automatów w celu lepszego dostosowania programu do indywidualnych potrzeb firmy.

– Współpraca z WAPRO JPK i moduł e-Sprawozdania

Umożliwia zgodne z przepisami raportowanie dzięki współpracy z programem Jednolity Plik Kontrolny WAPRO JPK oraz wbudowanemu modułowi e-Sprawozdań.

– Liczne ułatwienia dla Biur Rachunkowych

Program WAPRO Fakir w wariancie BIURO oferuje mechanizmy wspierające obsługę wielu klientów, a dzięki dostępowi do usługi Biuro Rachunkowe Online możliwy jest transferu dokumentów z systemów zarządzania sprzedażą WAPRO ERP bezpośrednio do programu księgowego w biurze rachunkowym.

O ile w przypadku prowadzenia księgowości przez biuro księgowe lub we własnym zakresie jest prawidłowe rozliczanie to od lat dbamy o prawidłową pracę systemów informatycznych w firmach handlowych oraz księgowych. Zachęcamy do kontaktu mailowego [email protected] lub telefonicznego +48 (22) 350 75 30 gdzie przy niezobowiązującej rozmowie można ustalić możliwości jakie daje oprogramowanie WAPRO Fakir oraz jak moglibyśmy wspomagać Twoją firmę informatycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *