Opublikowano Dodaj komentarz

Mała księgowość – Prowadzisz? Zautomatyzuj operacje księgowe i obliczenia

Mała księgowość to dobry wybór dla małych i średnich firm. Mała księgowość to uproszczona księgowość stworzona dla mikroprzedsiębiorstw i średnich firm.

Zamiast ksiąg rachunkowych korzysta się z podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

Mała księgowość uproszcza księgowanie w firmie. Zamiast ksiąg rachunkowych prowadzimy Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów (KPiR).

W przypadku KPiR dalej obowiązuje składanie deklaracji VAT-7/VAT-7K oraz JPK VAT.

Wiele procesów w prowadzeniu działalności możemy zautomatyzować przez odpowiednio dobrane oprogramowanie.

WAPRO Fakir to nowoczesny program finansowo – księgowy dla małych i średnich firm.

Jakie korzyści daje nam oprogramowanie WAPRO Fakir ?

– Samodzielny program księgowy lub element systemu WAPRO ERP

Program Finanse i księgowość WAPRO Fakir stosowany jako element składowy systemu zarządzania firmą współpracuje z innymi aplikacjami WAPRO ERP.

Użytkowany niezależnie stanowi kompletny, samodzielny, w pełni funkcjonalny program finansowo – księgowy.

– Rozbudowane mechanizmy automatyzujące pracę

Program finansowo księgowy WAPRO Fakir zawiera wszystkie mechanizmy potrzebne do księgowania bieżącej działalności więc zaraz po zainstalowaniu jest gotowy do pracy. Pozwala na rozbudowę istniejących i tworzenie własnych automatów w celu lepszego dostosowania programu do indywidualnych potrzeb firmy.

– Współpraca z WAPRO JPK i moduł e-Sprawozdania

Umożliwia zgodne z przepisami raportowanie dzięki współpracy z programem Jednolity Plik Kontrolny WAPRO JPK oraz wbudowanemu modułowi e-Sprawozdań.

– Liczne ułatwienia dla Biur Rachunkowych

Program WAPRO Fakir w wariancie BIURO oferuje mechanizmy wspierające obsługę wielu klientów, a dzięki dostępowi do usługi Biuro Rachunkowe Online możliwy jest transferu dokumentów z systemów zarządzania sprzedażą WAPRO ERP bezpośrednio do programu księgowego w biurze rachunkowym.

O ile w przypadku prowadzenia księgowości przez biuro księgowe lub we własnym zakresie jest prawidłowe rozliczanie to od lat dbamy o prawidłową pracę systemów informatycznych w firmach handlowych oraz księgowych.

Dodaj komentarz