Opublikowano Dodaj komentarz

Jaki wybrać program magazynowo sprzedażowy?

Kiedy myślimy o własnym biznesie, to zazwyczaj do głowy przychodzi nam jaki mam wybrać program magazynowo sprzedażowy. Nic dziwnego, kiedy myślimy o dobrym zarządzaniu magazynem, fakturami, kontrolą nad procesami. Jest wiele firm na rynku ktore oferują różne rozwiązania. Jedne są bardziej popularne drugie mniej. W tym artykule pochylimy się nad oprogramowaniem WAPRO Mag firmy ASSECO.

Firma ASSECO od 30 lat jest największą polską firmą informatyczną która tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm. Nic więc dziwnego że WAPRO Mag jest oprogramowaniem szytym na miarę dla każdego przedsiębiorcy.

W skład zestawu oprogramowania możemy znaleźć następujące funkcje.

Zarządzanie magazynem

Wspieranie i automatyzacja wszystkich procesów związanych z transakcjami sprzedaży (ustalenia cenników, realizacja zamówień i wystawianie dokumentów, raporty z przychodów, zysków i rentowności).

Zarządzanie sprzedażą

Wspieranie i automatyzacja wszystkich procesów związanych z transakcjami sprzedaży (ustalenia cenników, realizacja zamówień i wystawianie dokumentów, raporty z przychodów, zysków i rentowności).

Moduł finansowy

Umożliwia pełną kontrolę finansów firmy oraz rozliczeń z kontrahentami, wspierając przy tym operacje e-przelewów.

Zrządzanie relacjami z klientem CRM

Zarządzanie zadaniami, kontraktami oraz korespondencją z klientem z wykorzystaniem wbudowanego programu pocztowego e-Poczta.

Oczywiście jest ich dużo, dużo więcej a każdy czy początkujący lub już istniejący przedsiębiorca znajdzie funkcje szyte pod swoją działalność. Należy pamiętać, że finalna decyzja zawsze powinna być podyktowana nie tylko funkcjami oprogramowania ale wyborem partnera który pomoże w instalacji, konfiguracji i w przyszłości będzie rozwijał i wspomagał firmę w rozwoju działalności. Zachęcamy do kontaktu mailowego [email protected] lub telefonicznego +48 (22) 350 75 30 gdzie przy niezobowiązującej rozmowie można ustalić możliwości jakie daje oprogramowanie WAPRO Mag.

Dodaj komentarz