Platforma WAPRO B2B

złoty dealer
złoty dealer

Zarządzaj sprzedażą z Wapro B2B


Wapro B2B to zaawansowany i nowoczesny system sprzedaży przeznaczony do handlu internetowego. Pozwala on na szybkie i sprawne uruchomienie sprzedaży Twoich produktów partnerom biznesowym. Panel B2B zintegrowany z ERP pozwala na kompleksowe zarządzanie poprzez pełną automatyzację procesów. Dzięki Wapro B2B, Twoje relacje biznesowe ulegną poprawie oraz zyskasz rzeszę nowych klientów.

Jeśli jesteś:

Producentem

Hurtownikiem

Dystrybutorem

Osobą prowadzącą sklep B2B

to ten produkt jest dla Ciebie. Zwiększ zasięg swoich działań i docieraj do swoich klientów nowoczesnym kanałem sprzedaży.

Poznaj przewagi Wapro B2B!


Zapytania ofertowe

Moduł pozwala na przyjmowanie i obsługę zapytań ofertowych. Przy dużych i nietypowych zamówieniach pozwól klientom negocjować cenę. W zapytaniu ofertowym możesz zmienić cenę, ilość towaru a także dodać gratisy lub produkty z oferty niedostępnej w sklepie, aby przekonać klienta do zakupu.

Miękka windykacja

System daje możliwość włączenia automatycznych powiadomień o zbliżających się oraz przekroczonych terminach płatności faktur. Sam decydujesz o częstotliwości wysyłki powiadomień oraz stymulujesz klientów do dokonywania terminowych płatności i zwiększania salda limitu kupieckiego.

Moduł handlowca

Pozwala na szerokie działania w ramach obsługi kontrahentów, w ich imieniu, dosprzedaż produktów z ofert specjalnych, niedostępnych w sklepie czy przydzielenie opiekuna handlowego.

Segmentacja klientów

Wapro B2B daje Ci możliwość grupowania klientów, aby sprawnie zarządzać polityką cenową sklepu – przydzielać rabaty, oferty promocyjne, cenniki. Selekcję klientów można również wykorzystać do komunikacji treści z wykorzystaniem wielu funkcjonalności systemu (m.in. strony, wstawki, pop-up’y).

Targety

Zarządzaj wielkością sprzedaży w swoim sklepie, definiując cele sprzedażowe dla swoich partnerów biznesowych i nagradzając ich za realizację tych celów.

Punkty dystrybucji

Moduł pozwala na sprzedaż towaru dystrybuowanego z magazynów, które nie są Twoimi magazynami. Dzięki określeniu punktów dystrybucji produktów oraz minimalną wartością zamówienia, można zarządzać wysyłką towaru np. z magazynów producenta.

Kalendarz dostaw

Realizacja wysyłki zamówień własnym transportem może być prosta i efektywna. Z Wapro B2B możesz stworzyć kalendarze dostaw dla wybranych, zaplanowanych tras w logistyce Twojej firmy. Optymalizacja logistyki pozwala wprowadzić do firmy duże oszczędności. Jasne zasady dostępności terminów dostawy dla partnerów biznesowych pozwalają im planować czas złożenia zamówienia, aby otrzymać produkty w oczekiwanym terminie.

Pakiety Wapro B2B


Demo platformy Wapro B2B