Opublikowano Dodaj komentarz

Internetowa platforma handlowa – jaka?

Chcesz zacząć sprzedawać w Internecie? Wybór internetowej platformy handlowej to decyzja na długie lata. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo darmowych platform sprzedażowych.

Czynniki które mają wpływ na jaką platformę się zdecydujemy to cena oraz koszty jej utrzymania.

Darmowe platformy mimo tego że są darmowe wymagają serwera na którym będziemy je mogli zainstalować.

Do darmowych platform należą takie sklepy internetowe jak: PrestaShop, Magento, WooCommerce.

Istnieją również platformy dedykowane pod konkretne systemy sprzedażowe. Naszym zdaniem już na samym początku warto zaopatrzyć się w dobry program magazynowo fakturowy, a następnie zintegrować go ze sklepem internetowym.

Godna uwagi zasługuje platforma biznesowa Wapro B2M Hybrid.

Wapro Hybrid to nowoczesny system sprzedaży internetowej łączący funkcje i możliwości systemów B2C i B2B. Pozwala na szybkie i sprawne uruchomienie sprzedaży Twoich produktów zarówno partnerom biznesowym jak i klientom detalicznym. Panel Wapro Hybrid zintegrowany z systemem Wapro ERP pozwala na kompleksowe zarządzanie ofertą i wygodną obsługę obu kanałów dystrybucji, a mechanizmy automatyzacji przyspieszają realizację procesów i eliminują możliwości pomyłek.

Wapro Hybrid umożliwia prostsze rozszerzenie działalności na oba kanały dystrybucji – hurtowy i detaliczny, co pozwala dotrzeć do większej ilości klientów i zwielokrotnić zyski.

Jeżeli jesteś Producentem, Hurtownikiem, Dystrybutorem, Osobą prowadzącą sklep B2B, Dopiero zaczynasz przygodę z platformą sprzedażową i chcesz dotrzeć również do klientów detalicznych, postaw na efektywne i wygodne, zintegrowane rozwiązanie B2M, to Wapro Hybrid jest produktem dla Ciebie!

Cały system utrzymywany jest na serwerach WAPRO i nie musisz się martwić o utrzymanie systemu.

WAPRO Hybrid jest również kompatybilny z system magazynowo fakturowym WAPRO ERP.

Dodaj komentarz