Softsolutions

Kim jesteśmy?


Właściwe oprogramowanie dla Twojego biznesu

Wychodząc na przeciw nowym wymaganiom prawnym oraz rosnącym potrzebom firm, tworzymy oprogramowanie dla małych i mikro przedsiębiorstw. Rozmawiamy z naszymi klientami, ostatecznie dostarczając rozwiązania spełniające oczekiwania.

Nie jesteśmy korporacją, w której odbijasz się ze swoim problemem. Na bieżąco usprawniamy wszystkie systemy a kontakt jest bezpośrednio z programistą.

Z nami zautomatyzujesz swoje zarządzanie sprzedażą tradycyjną, analizę danych oraz procesy w kanale e-commerce.

Zespół

Firma to ludzie, każdy z nas jest wyjątkowy, dlatego jesteśmy dumni że wśród nas jest skromna ale bardzo utalentowana grupa ludzi. To właśnie my zapewniamy wsparcie dla naszych Klientów telefonicznie lub mailowo. Rozwiązania które są przez nas wdrażane nie są zlecane firmom zewnętrznym co za tym idzie dbamy na bieżąco o oprogramowanie lub usługi świadczone po naszej stronie. 🤝👍

Daniel

Właściciel – Administrator/Programista

Marcin

Full-stack Developer

Łukasz

Technologie Microsoft/Administrator

Paweł

Grafik/Programista

Co robimy?


Aplikacje dedykowane

Tworzymy dodatki i aplikacje
dedykowane usprawniające procesy
oraz wspomagające codzienną pracę firmy.
Technologie: C#, Node JS, React, Visual Basic, SQL

Integracje systemów

Integrujemy systemy informatyczne z zewnętrznymi
dostawcami za pomocą interfejsów API

Sklepy WooCommerce

Utrzymujemy, usprawniamy i stawiamy sklepy internetowe na
oprogramowaniu WordPress i WooCommerce

Sklepy Magento

Utrzymujemy, usprawniamy i stawiamy sklepy internetowe na
oprogramowaniu Magento

Nasze rozwiązania


B2B dla WAPRO Mag zbudowany na WooCommerce

Platforma w pełni automatycznie integruje się z programem WAPRO Mag i jest zbudowana na najpopularniejszym systemie WordPress oraz WooCommerce.

BaseLinker dla WAPRO Mag

Integracja działa w modelu SaaS (Software as a Service) Udostępniamy oprogramowanie w chmurze, w którym dbamy i rozwijamy całą aplikację. Możesz przetestować rozwiązanie przez 14 dni, oraz w każdej chwili zrezygnować.

Integrator Magento 2 z WAPRO Mag

Integrator zapewnia sprawną wymianę danych i kontrolę pomiędzy WAPRO Mag i Twoim sklepem internetowym Magento 2. Produktami i zamówieniami zarządzasz z poziomu WAPRO Mag, przez co eliminujesz często popełniane błędy podczas przepisywania.

Integrator WooCommerce z WAPRO Mag

Integrator zapewnia sprawną wymianę danych i kontrolę pomiędzy WAPRO Mag i Twoim sklepem internetowym WooCommerce. Produktami i zamówieniami zarządzasz z poziomu WAPRO Mag, przez co eliminujesz często popełniane błędy podczas przepisywania.

Analiza danych – Power BI dla Wapro Mag

Power BI łącz się z danymi i wizualizuj je za pomocą ujednoliconej, skalowalnej platformy do samoobsługowej analizy biznesowej (BI), która jest łatwa w użyciu i pozwala uzyskać dokładniejszy wgląd w dane.