ROVENS EKSPERCI IT


Świadczymy usługi informatyczne dla średnich i małych firm.

ROVENS jest firmą skoncentrowaną na usługach informatycznych. W ofercie posiadamy produkty związane z technologią IT. Współpracujemy z takimi firmami jak Microsoft, Synology, QNAP, Atman, Eset, WAPRO.

UsługiFirma ROVENS Daniel Winiarczyk powstała w 2015 roku. Kilka lat pracy w korporacji oraz poznanie mechanizmów ich działania w tematyce technologii oraz IT spowodowało że postanowiłem przekazywać swoją wiedzę małym i średnim przedsiębiorcom aby każdy biznes miał szanse na rozwój, automatyzacje procesów, bezpieczeństwo oraz dostęp do najnowszej technologii. Z roku na rok jako firma stajemy się coraz bardziej rozpoznawalni a nasi klienci od początku współpracy są bardzo zadowoleni z jakości świadczonych usług.


ROVENS jest firmą skoncentrowaną na usługach informatycznych. W ofercie posiadamy produkty związane z technologią IT dostępne w sklepie internetowym. Współpracujemy z takimi firmami jak Microsoft, Synology, QNAP, Atman, Eset, WAPRO.


Główne rozwiązania które oferujemy to Microsoft 365 Office dzięki tej usłudze w każdym biurze zagości Outlook, Excel, Word, Skype oraz takie narzędzia jak Teams do pracy zespołowej. W zależności od pakietu usługa posiada takie rozwiązanie jak SharePoint oraz pocztę Exchange.


Ci którzy potrzebują serwera dla stron internetowych, sklepów internetowych, programów sprzedażowych itp. oferujemy serwery – zakup lub w formie wynajmu w jednym z największych w Polsce Data Center – Atman Warszawa.


Plarforma B2B to rozwiązanie dla tych którzy prowadzą firmę hurtową, usługową lub detaliczną i chceliby poszerzyć sprzedaż w internecie. Rozwiązania są w pełni dopasowywane do potrzeb działalności i są wstanie pobierać stany magazynowe z takich programów jak WF-MAG. Udostępniać interfejs API lub XML dla sprzedaży dropshipping.


W celu zapewnienia bezpieczeństwa w firmie - jej ciągłości pracy sieci internetowej również VPN korzystamy z routerów i Access Point-ów marki Ubiquiti oraz Fortigate. Dla komputerów lokalnych instalujemy antywirusa marki Eset który zabezpieczy wszystkie urządzenia przed złośliwym oprogramowaniem oraz wirusami.


Backupy jak i możliwość udostępniania plików lokalnie lub zdalnie, monitoring zapewnią urządzenia marki Synology.


Wszystkie usługi łączymy w jedną całość tworząc cały EKO system zapewniający gwarancję świadczonych usług IT. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i współpracę niezależnie czy dopiero zaczynasz czy zarządzasz już biznesem. Wszystkie problemy w ramach współpracy staramy się rozwiązywać na bieżąco. Zapraszamy do kontaktu.


Z najlepszymi pozdrowieniami
Daniel Winiarczyk


UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

© Copyright 2020 ROVENS.PL - All Rights Reserved