Analiza danych – Power BI dla Wapro Mag

złoty dealer

W dzisiejszym świecie analiza danych jest kluczowa do sprawnego zarządzania firmą. Sprzedaż, kontrahenci, artykuły w pewnym momencie ilość staje się na tyle duża że ciężko jest nam wyfiltrować tylko to co nas interesuje lub sprawdzić sprzedaż w czasie, w tej sytuacji na pomoc przychodzi usługa Power BI.

Co to jest usługa Power BI?

Power BI łącz się z danymi i wizualizuj je za pomocą ujednoliconej, skalowalnej platformy do samoobsługowej analizy biznesowej (BI), która jest łatwa w użyciu i pozwala uzyskać dokładniejszy wgląd w dane.

Połączenie usługi z Wapro Mag

W łatwy i prosty sposób można połączyć bazę danych WAPRO Mag z usługą Power BI. Wizualizować dane oraz udostępniać stworzone raporty.

Użytkownicy Excela kiedy odkryją narzędzie Power BI rekomendują to rozwiązanie. Power BI zapełnia wszystkie braki Excela dotyczące:

   ✅ dobrych praktyk wizualizacji danych,

   ✅ projektowania dashboardów,

   ✅ interaktywności analizy,

   ✅ daje możliwość rozwoju systemu raportowania (od rozsyłania plików do raportów dostępnych przez przeglądarkę i urządzenia mobilne).

Jesteś zainteresowany usługami lub wdrożeniem Power BI w Twojej firmie? Skontaktuj się z nami e-mail: [email protected] – tel.: +48 (22) 350 75 30