SYNOLOGY BACKUP / NAS

Firma Synology Inc. jest producentem przystępnych cenowo i łatwych w obsłudze rozwiązań dla użytkowników domowych i firm, które ułatwiają przechowywanie danych i ich udostępnianie.

Wygodne przechowywanie danych w chmurze

Rovens

Synology to niewielkie i wydajne rozwiązanie w zakresie pamięci


Urządzenia Synology posiadają sprzętowy moduł szyfrujący AES-NI,produkt zapewnia niezwykłą szybkość transferu plików. Obsługujący przesyłanie strumieniowe wideo 4K w czasie rzeczywistym, serwer NAS stanowi idealne rozwiązanie nie tylko do ochrony krytycznych danych, lecz również do przechowywania zawartości multimedialnej w niezwykle wysokiej rozdzielczości.

Rovens

System plików nowej generacji zorientowany na lepszą ochronę danych.

System plików Btrfs zapewnia zaawansowane technologie pamięci i zoptymalizowane migawki, zapobiegając uszkodzeniom danych i redukując obciążenia związane z obsługą. Zapewnia integralność danych wysokiego poziomu, a ponadto wykorzystuje elastyczne i skuteczne narzędzia do ich ochrony i odzyskiwania.

Przywracanie danych na poziomie pliku lub folderu przyspiesza ich odzyskiwanie oraz zwiększa elastyczność firm

Funkcja automatycznego „leczenia” plików wykrywa uszkodzenia danych i koryguje je bez ingerencji użytkownika

Rovens

Elastyczne ustawienia folderów współdzielonych i limitów użytkowników zapewniają kompleksową kontrolę nad limitami wszystkich kont użytkowników i folderów współdzielonych

Technologia Snapshot Replication zapewnia planowaną i wydajną ochronę danych dzięki możliwości wykonywania 1024 kopii udostępnianego folderu i 65 000 migawek całego systemu

Serwer multimediów 4K

Rovens

Dostęp do i przesyłanie strumieniowe treści multimedialnych 4K z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Narzędzie Synology obsługuje transkodowanie online 4K H.264/H.265 przez aplikacje Video Station i DS video, co pozwala na przekształcanie i odtwarzanie filmów 4K na bieżąco na innych komputerach, smartfonach i odtwarzaczach multimedialnych, które autonomicznie nie obsługują formatów Ultra HD.

Synchronizacja plików między urządzeniami


Pakiet Cloud Station umożliwia synchronizację danych w czasie rzeczywistym na wszystkich urządzeniach i innych serwerach Synology NAS. Inteligentna obsługa wersji zachowuje najważniejsze wersje plików, co zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni dyskowej.

Rovens

Ochrona zasobów cyfrowych.


Oparty na systemie Synology DiskStation Manager (DSM) serwer Synology NAS oferuje zaawansowane funkcje zabezpieczeń, chroniące przed nagłą utratą danych i potencjalnymi lukami w zabezpieczeniach.

Rovens