Integracja BaseLinker z WAPRO Mag

BaseLinker to platforma, która oferuje wiele narzędzi, dzięki którym sklepy internetowe mogą łatwiej zarządzać swoim asortymentem, zamówieniami, płatnościami i dostawami. Jednym z najważniejszych elementów oferty BaseLinker jest możliwość integracji z różnymi platformami e-commerce, co pozwala na jeszcze bardziej efektywne prowadzenie biznesu online.

Integracja BaseLinker z systemem ERP Wapro Mag pozwala na zwiększenie wydajności pracy w sklepie internetowym. Dzięki automatyzacji wielu procesów, takich jak przetwarzanie zamówień czy zarządzanie stanem magazynowym, można zaoszczędzić wiele czasu i uniknąć błędów. BaseLinker pozwala na synchronizację danych z różnymi platformami e-commerce, takimi jak Allegro, eBay, Amazon czy Etsy. Wszystkie dane są zintegrowane w jednym miejscu, co ułatwia zarządzanie asortymentem, cenami, stanem magazynowym i zamówieniami.


Aplikacja on-line do zarządzania integracją

Integracja działa w modelu SaaS (Software as a Service) Udostępniamy oprogramowanie w chmurze, w którym dbamy i rozwijamy całą aplikację.Na bierząco naprawiamy wszystkie problemy. Dodatkowo dorabiamy moduły i dostosowujemy do potrzeb klienta oraz specyfiki biznesu.


Dodatkowe moduły których potrzebujesz

Integracja w formie podstawowej opiera się na połączeniu ERP Wapro Mag z Baselinker. Wiemy że każda organizacja pracuje inaczej i
wymaga dostosowania do potrzeb rynkowych. Dlatego mamy możliwość stworzenia dodatkowych integracji które nie widnieją w systemie BaseLinker.
Przykładem użycia może być wysłanie faktur PDF do klienta końcowego lub udostępnianie plików XML dla swoich klientów w modelu Dropshipping.


Magazyny Wapro Mag

Integracja umożliwia dodanie dowolnej ilości magazynów ( ograniczeniem jest wersja programu WAPRO ). W każdej chwili możesz wyłączyć i włączyć magazyn który chcesz aby był
synchronizowany.


Ceny Wapro Mag

Integracja pobiera cenniki które są dodane w rubrykach cenowych. Dodatkowo możesz wybrać Kontrahenta dla którego chcesz aby były
dodane cenniki przypisane dla konkretnego Artykułu lub wybrać Kontrahenta i nazwę kategorii z której chcesz pobierać cenniki.


Zamówienia Wapro Mag

Integracja pobiera zamówienia z BaseLinker, jako dodatkowy moduł może pobierać z innych źródeł. Zamówienia dodawane są w cenach Brutto lub Netto.
Możesz wyłączyć pobieranie zamówień jeżeli nie chcesz aby trafiały do Wapro Mag.


Ustawienie czasu synchronizacji

Integracja umożliwia ustawienie czasu synchronizacji dla Magazynów oraz dla Cenników. Czas dostępny to 30 min, 1h, 4h lub o wybranej godzinie.
Możesz zsynchronizować Magazyn lub Cennik jednorazowo wymuszając synchronizację.


Przykład użycia integracji Wapro Mag z BaseLinker

Posiadasz sklep internetowy który dodany jest do systemu BaseLinker. Dokumenty handlowe wystawiasz w oprogramowaniu Wapro Mag. Chciałbyś połączyć produktu ze sklepu internetowego które dostępne są w BaseLinker.

1. Dodajesz w panelu integracji Katalog z BaseLinker

2. Wybierasz magazyny oraz cenniki w panelu integracji które automatycznie dodają się do BaseLinker

3. Odbywa się synchronizacja stanów i cen za pomocą SKU


Chcesz przetestować integrację lub jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami