Synology to niewielkie i wydajne rozwiązanie w zakresie pamięci

Urządzenia Synology Backup / NAS posiadają sprzętowy moduł szyfrujący AES-NI, produkt zapewnia niezwykłą szybkość transferu plików. Obsługujący przesyłanie strumieniowe wideo 4K w czasie rzeczywistym, serwer NAS stanowi idealne rozwiązanie nie tylko do ochrony krytycznych danych, lecz również do przechowywania zawartości multimedialnej w niezwykle wysokiej rozdzielczości.

System plików nowej generacji zorientowany na lepszą ochronę danych.

System plików Btrfs zapewnia zaawansowane technologie pamięci i zoptymalizowane migawki, zapobiegając uszkodzeniom danych i redukując obciążenia związane z obsługą. Zapewnia integralność danych wysokiego poziomu, a ponadto wykorzystuje elastyczne i skuteczne narzędzia do ich ochrony i odzyskiwania.

Serwer multimediów 4K.

Dostęp do i przesyłanie strumieniowe treści multimedialnych 4K z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Narzędzie Synology obsługuje transkodowanie online 4K H.264/H.265 przez aplikacje Video Station i DS video, co pozwala na przekształcanie i odtwarzanie filmów 4K na bieżąco na innych komputerach, smartfonach i odtwarzaczach multimedialnych, które autonomicznie nie obsługują formatów Ultra HD.

Synchronizacja plików między urządzeniami.

Pakiet Cloud Station umożliwia synchronizację danych w czasie rzeczywistym na wszystkich urządzeniach i innych serwerach Synology NAS. Inteligentna obsługa wersji zachowuje najważniejsze wersje plików, co zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni dyskowej.

Ochrona zasobów cyfrowych.

Oparty na systemie Synology DiskStation Manager (DSM) serwer Synology NAS oferuje zaawansowane funkcje zabezpieczeń, chroniące przed nagłą utratą danych i potencjalnymi lukami w zabezpieczeniach.

Łatwy dostęp do plików z QuickConnect.

Dostęp do plików na serwerze Synology NAS za pośrednictwem Internetu bez problemów związanych z konfiguracją reguł przekierowania portów, DDNS czy innych skomplikowanych ustawień sieciowych. Funkcja QuickConnect umożliwia nawiązywanie połączeń przy użyciu bezpiecznego, wybranego adresu, dzięki czemu możesz natychmiast uzyskać dostęp do multimediów i plików roboczych na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu, bez dodatkowych opłat.

Skorzystaj z naszej oferty Synology NAS, nasza firma chętnie pomoże Ci w konfiguracji Synology – pomoc informatyczna: https://rovens.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *