Jaki wybrać serwer pod sklep internetowy lub program księgowy, sprzedażowy, fakturowy?

Dobry serwer zapewnia użytkownikom ciągłość pracy. Kluczem do ciągłości pracy serwera jest stały dostęp do internetu oraz prądu. Możemy zakupić serwer na własną rękę jednak jego konfiguracja może okazać się trudna, możemy mieć awarie prądu czy dostępu do internetu co skutkuje brakiem dostępu do usług.

Serwery jako maszyny są drogie w szczególności kiedy rozpoczynamy przygodę ze sklepem internetowym lub zwykły komputer do programów sprzedażowo fakturowych nie jest wystarczający.

Warto pochylić się nad wynajęciem serwera, wspaniała redukcja inwestycji. Koszty zakupu, serwisu i utrzymania ponosi dostawca. Usługa jest rozliczana w cyklach miesięcznych a parametry możemy modyfikować niezależnie od potrzeb. Nie musimy się martwić od brak internetu czy zaniki prądu – dostawca zadba o wszystkie parametry.

Ładnie brzmi – ale czy rozwiązanie jest drogie?

Koszt jednostki z Linii Startup nie przekroczy 180 zł netto miesięcznie. Chciałbyś zmienić serwer lub dopiero zaczynasz? Skontaktuj się z nami – tel.: +48 (22) 350 75 30 e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *